Dzisiaj jest 14 maja 2024, 16:08


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 kwietnia 2013, 20:03 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5080
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Panowie, trochę luzu, a "wycieczki osobiste" proszę poza forum, dla dobra wszystkich i Was samych też.

Co do Nysy, zbyszek chyba nie rozumiesz tutaj czegoś i nie potzrebnie się emocjonujesz. NIKT nie pisze, że Nysa ma specjalny wkład w polską motoryzację, NIKT nie pisze, że jest popisem polskich inżynierów, co nie zmienia faktu, że BĘDZIE OLDTIMEREM, a niektóre egzemplarze już SĄ. W pełnym tego słowa znaczeniu. Tego nie zmienisz, i Nysa, która jest oldtimerem, będzie miała swoje miejsce również i w muzeum motoryzacji, czy tego chcesz, czy nie. Tak samo, jak wiele innych samochodów, całkiem zwyczajnych, a jednak uważanych za samochody zabytkowe lub klasyczne.

Z treści Twojej wypowiedzi wywnioskowałem zarzut pod adresem innych forumowiczów, jakoby chcieliby, żeby ich Nysy były nie w pełnie sprawne technicznie i wizualnie. Otóż zapewniam Cię, że większość użytkowników tego forum, którzy posiadają Nysy wolałoby, żeby ich Nysy jeździły z nasmarowanym zawieszeniem, działającymi hamulcami, sprawnym silnikiem, pięknie polakierowanym nadwoziem i do tego z odrestaurowanym, oryginalnym wnętrzem.

Naprawdę, nie wiem, o co się tak bulwersujesz. O paru ludzi na forum, których zdanie jest odmienne niż Twoje i nie chcą ustąpić?

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwietnia 2013, 13:55 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 marca 2010, 17:27
Posty: 775
Lokalizacja: Nysowo
nie poza forum. nigdy nikogo nie oszukałem i nie życzę sobie takich oskarżeń.
pozdro

_________________
Predom Dezamet


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwietnia 2013, 20:42 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2839
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
kaczka pisze:
Nysanek wywal ten temat do kosza bo mnie szlag trafi :evil:


I co jeszcze?! Nikt nie jest zobowiązany ani zmuszany do czytania każdego tematu, a już tym bardziej do pisania w nim, jeśli jest dla niego "niedobry" :lol3:

Forum jest od tego, żeby móc sobie porozmawiać, przedstawić swoje zdanie - ale też trzeba pamiętać, że każdy może mieć inne. NIe tworzymy jednomyślnego frontu walki o jedynie fabryczne Nysy, jakby ktoś nie wiedział ;)
No i jednak przypomnę, że nawet ostra wymiana zdań może odbywać się z elementarnym szacunkiem dla drugiego człowieka.

----------------------------------------------------------------------------
Co do "obsmarowywania dupy" - to wyobraź sobie Kaczka, że są ludzie, którzy czasem nie chcą się użerać więcej z kimś, kto według nich coś podkolorował, ubarwił, odsyłać towaru - wolą odżałować tą kasę i od razu uciąć przykry dla nich temat. I na tym sugerowałbym zakończyć ten element dyskusji,
kaczka pisze:
Nie raz już na tym forum wymieniałem lub zwracałem kase jak komus nie pasowało, zawsze tak robie.

bo w innym razie trzebaby zadać pytanie, dlaczego "coś" komuś nie raz nie pasowało. :]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwietnia 2013, 21:20 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5080
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Od siebie dodam, że gdy robiłem interesy z kaczką to nie miałem problemów, części były dokładnie takie, jakich się spodziewałem, a jeszcze dostałem gratisy. Nie twierdzę, że ludzie są nieomylni ( w tym kaczka), twierdzę tylko, że powątpiewam, w umyślną nieuczciwość tego człowieka.

Tyle z mojej strony, a swoją drogą temat stał się biciem piany, więc jego zamknięcie lub usunięcie nikomu krzywdy nie zrobi.

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwietnia 2013, 22:26 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2839
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Temat sam się nie stał - temat stworzył każdy, zabierając w nim głos. ;)
Jak "się znudzi" lub zostanie wyczerpany, "umrze" śmiercią naturalną.
Uważam, że usuwanie każdego tematu, który się "rozjechał" czy stał ;) bardziej kontrowersyjny, niczemu nie służy. Poza tym każdy użytkownik osobiście odpowiada za swoje słowa.

Pozdrawiam :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwietnia 2013, 18:15 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 marca 2010, 17:27
Posty: 775
Lokalizacja: Nysowo
Dziwny Mag pisze:
Co do "obsmarowywania dupy" - to wyobraź sobie Kaczka, że są ludzie, którzy czasem nie chcą się użerać więcej z kimś, kto według nich coś podkolorował, ubarwił, odsyłać towaru - wolą odżałować tą kasę i od razu uciąć przykry dla nich temat. I na tym sugerowałbym zakończyć ten element dyskusji,
kaczka pisze:
Nie raz już na tym forum wymieniałem lub zwracałem kase jak komus nie pasowało, zawsze tak robie.

bo w innym razie trzebaby zadać pytanie, dlaczego "coś" komuś nie raz nie pasowało. :]


nie zgodzie się z Tobą, ale też nie chce sie kłócić bo nie widze sensu.

Powiem tylko tyle - że jak dostajesz bluzke która jest na Ciebie za mała to piszesz maila odsyłasz bluzkę dostajesz kase i wszyscy są zadowoleni.
Nie widze tutaj żadnego użerania, no ale może się mylę. W każdym razie przypadek podobny.
Po drugie skoro ktoś coś zamawia, a mimo tego że mu nie odpowiada ( z niewiadomych względów oczywiście) nie odzywa się pół roku po czym na forum zarzuca komuś oszustwo daje sporo do myślenia, szczególnie o takiej osobie.
Po drugie - nie sprzedałem nikomu żadnej główki 10/41 tylko cały komplet tj koło talerz 41, wałek atak 10, cały kosz satelitów + łożyska .
( Łożyska poleciłem wymienić z uwagi że używek się nie zakłada)
Wszystko w stanie idealnym, wiec na jakiej podstawie głupie treści w moją stronę od użytkownika "Zbyszek99"
Co do zwrotów to jak ktoś cos kupuje, a pomyli sie i mu to nie pasuje to nikt nie ma obowiązku przyjąć tego - bo z jakiego powodu ??
To tylko moja dobra wola, że mógłbym tak zrobić gdyby ktos mnie o to poprosił.
Zresztą Ci co kupowali u mnie i są uczciwi zdanie mają dobre ( przynajmniej tak uważam bo nikt się nie skarżył jeszcze )
:twisted: :twisted:
Pozdro

_________________
Predom Dezamet


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwietnia 2013, 20:31 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 03 maja 2009, 20:03
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
Szanowny kolego Kaczka dokładnie tak jak napisał Dziwny Mag nie mam najmniejszej ochoty wdawać się w pyskówki i temat uważam za skończony .
Zresztą temat dotyczył wnętrza tamtej Nysy i został wyczerpany .
A Twój dyfer ma takie luzy pomiędzy zębami koła atakującego i talerzowego , że mój mechanik po trzech dniach przekładania podkładek poddał się .
Tylko , że to był dyfer używany , więc z doświadczenia wiem , że nie wygram i odpuściłem sobie .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwietnia 2013, 18:15 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
teraz kilka wypocin odemnie :D

ja tez nieraz cos kupie co jest do d... i tez niechce sie prosic o zwrot kasy czy reklamowac czegos bo poprostu niemam nato ochoty .

co do wnetrza tej nysy to jest zrobiony taki mix , polaczenie PRL - i czasu obecnie , sa ludzie u których inaczej tyka zegar w glowie , zabronic nikomu sie takich przeróbek niezabroni , jedno jest pewne ze tam kryje sie 1001 patentów ( wiocha tuning ) tak ze dla tego kto to zrobil jest ok (jego wizja i plan wykonany) musi znalesc takiego drugiego jak on co to zaakceptuje i kupi , bo kupic i przerobic na wlasna wizje to mysle ze ta nysa bedzie zameczona na smierc przeróbkami ponownymi :wink:

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwietnia 2013, 15:58 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2010, 15:04
Posty: 142
Lokalizacja: Legnica
Osobiście powiem, że pomysł na zarabianie pieniędzy jest fajny. Z zewnątrz Nysa prezentuje się tak jakby wyjechała z fabryki. Chyba tylko kratkę z przodu ma już zmęczoną życiem. Wnętrze mi się nie podoba no cóż. Ale innym się podoba, kwestia gustu. Zacznijmy od tego, że ślub dla młodożeńców to jeden z najważniejszych dni w ich życiu więc czym pojadą do ślubu to też ich wybór i nie chcą z sakramentu małżeństwa robić sobie żartów. Jedna para wybierze sobie Citroena BL11 a druga para pojedzie zwykłym VW Passatem bo nie przykładają wagi do samochodu. Swoją Nysę też chętnie wynajmę bo zawsze parę groszy wpadnie, jeden policjant nawet powiedział mi, że gdyby brał teraz ślub to pojechałby moją Nysą.

_________________
http://www.youtube.com/user/Bumer391?feature=mhum Mój profil na YouTube. Zapraszam !


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwietnia 2013, 21:54 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
I się pokłócili.... No koledzy - jednemu pasi innemu nie. Koniec.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net