Dzisiaj jest 16 maja 2024, 20:51


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 września 2008, 20:18 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Postawa Morales godna pochwały , niestety niezrozumien po jaki gwint siada sie na dach czy to nyski czy trabanta . Kiedyś w Sztumie na zlocie Garbusów na taki widok starszy pan powiedział cyt. ,,synu ! miej szacunek dla marki ! ,, I tak powinno być ! Później sie dziwić czemu dane grupy są tak źle spostrzegane !
ps
Dach trabanta mimo że jest z duro to też po takim skakaniu się potrafi odkształcić ,przykładem jest Trabant 601 mojej żonki ,znany wcześniej jako ,,Pela,, Mańka z Krynicy 8) Był tak pofałdowany że wymieniłem na inny .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 września 2008, 23:15 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2839
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Morales - że ta Nyska z filmiku czy zdjęć to Twoja, co niektórzy wiedzieli od początku :wink: Ale luz, każdy coś tam "ma za skórą" :wink: A i jakoś jestem spokojny o to, że jednak Nyskę będziesz traktował dobrze :)
Pozdrawiam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 września 2008, 18:08 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 18:20
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
heh ja jakoś nie jestem przekonany ale na pewno będe sie starał :wink:
Z tym włażeniem na dach to kwestia upodobań albo może wieku. Ja na przykład lubie sie czasem powygłupiać porobić z siebie kretyna itp. wiem że różnie jest to postrzegane, ze znajomymi mamy nawet powiedzienie: "co złego to my". Cóż taki już jestem :oops: Ale za to nie przepadam za paleniem gumy, zażynaniem samochodów itp. Są ludzie co katują swoje samochody i smażą opony na każdym zlocie. Ja za tym nie przepadam ale nie zwracam im uwagi ich samochody ich sprawa. A to że dach w trampku sie odkształcił to pierwszy przypadek o jakim słysze :shock: To że dach nysy sie pogiął to akurat przykra sprawa ale włażenie na dach trabanta tak samo jak podpalanie jego spalin i kierowanie z siedzenia pasażera jest częścią zabaw, może dla jednych prymitywnych, ale dla drugich podkreślających to że to auto jest inne niż wszystkie i można z nim robić rzeczy których z innymi autami sie nieda. Ja mam wielki szacunek do tej marki jak i do Nysy i innych starych aut ale akurat to mi nie przeszkadza.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 września 2009, 01:45 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lutego 2009, 13:21
Posty: 111
Lokalizacja: Katowice
http://www.phototrans.eu/images/photos/ ... 265711.jpg

http://www.phototrans.eu//images/photos ... 267358.jpg


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 września 2009, 10:02 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Czy czarne tepicerki były montowane w nysach też fabrycznie?

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 września 2009, 17:09 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5080
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
to zdaje sie samoróba z dermy, ja wiem tlyko o istnieniu takich kolorow tapicerek, jak:
zielonkawy jak w sanitarkach, zwykla siwa, bordowa i zdaje sie ze byly jeszcze jakies takie błękitnawe. O czarnych nic nie wiem... :roll:

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 września 2009, 17:22 
byly czarne na 100% :!: moja nysa takie miala jak kupilem , ta ceratowa przygrzewana na poziomo czyli stary wzor.Ta nysa ze zlomu ma zrobione niesa to orginalne


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 15 września 2009, 05:56 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
W sanitarce miaem bordową i żałuje, że już nie mam kompletu, bo była w kumatym bardzo stanie-jak nówka :(

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net