Dzisiaj jest 28 marca 2024, 13:07


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 28 listopada 2020, 12:02 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 13 października 2020, 10:45
Posty: 9
Zostały mi 2 szt. Mogę sprzedać obie za 100 lub osobno po 60. One są nowe.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 31 lipca 2022, 07:13 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 31 lipca 2022, 07:03
Posty: 1
Pojazd: Lublin 3 2002
Witam.

Chciałem się dowiedzieć jednej rzeczy.
Po wymienić licznika w moim lublinie 3 z silnikiem Andoria 90km, prawdopodobnie przestał mi działać wskaźnik paliwa.
Oryginalnie był z dużym zegarem zamiast obrotomierza i tylko paliwo i temp. cieczy. Zmieniłem na taki z ciśnieniem oleju i małym zegarkiem. Po podłączeniu wszystko wydawało się ok. Obrotomierz działa chyba w miarę ok, temp płynu w granicach rozsądku (wcześniej był tylko zakres zielonego pola a teraz mam dokładne temperatury i jest poniżej 90st. Ale to nie przeszkadza). Jednak problem jest z paliwem. Bo o ile wcześniej pokazywało różnice w baku nawet jak stałem pochylony z zależności czy zjazd czy najazd , to wskaźnik strzał się, czasem nawet rezerwę pokazywał jak była 1/4 baku a się auto przechylilo. A teraz nic. Cały czas w tym samym miejscu, 1/3 baku. Po wyłączeniu stacyjki spada do zera. Narazie jeżdżę z karnistrem, żeby sprawdzić czy działa rezerwa.
Co może być przyczyną? Inny pływał i rezystancja?
Jeszcze nie mam testu hamulca, które było w starym liczniku. I czy kilka innych kontrolek brak .Czy to normalne? Czy może żarówki się przepalily?
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net