Dzisiaj jest 16 czerwca 2024, 02:11


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16 marca 2012, 00:13 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 września 2011, 11:51
Posty: 37
Lokalizacja: Białystok
Witam,

sprawa ma się tak, coś co mnie zdziwiło niemożebnie, to jest to, że przy przednich hamulcach znalazłem tylko... po jednym odpowietrzniku na stronę, czy to znaczy, że mam tylko jeden cylinderek na zwrotnicę, a nie dwa jak w nowszych żukach? Jak jest z tylnymi hamulcami, mam hamulec ręczny na wale, czy w takim przypadku, cylinderki są identyczne jak w nowszym typie? Bo chcę założyć hamulce z samo regulatorami i przed zakupem muszę się upewnić.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 marca 2012, 22:25 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5081
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Zawsze na jedno koło jeden odpowietrznik. W miejsce, w które mógłbyś wkręcić drugi odpowietrznik jest wkręcony wężyk, którym dopływa płyn :) Na pewno masz dwa cylinderki. Z tyłu jest jeden podwójny i tez ma jeden odpowietrznik.

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 marca 2012, 04:37 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 września 2011, 11:51
Posty: 37
Lokalizacja: Białystok
No fakt, pomroczność jasna mnie ogarnęła. ps. tak by się zdawało, a komplet cylinderków do żuka to koszt 240zł. Ale mam nadzieje, że w końcu przestanie cieknąć, blokować się i w końcu uda się to odpowietrzyć.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 marca 2012, 07:07 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
Vein pisze:
No fakt, pomroczność jasna mnie ogarnęła. ps. tak by się zdawało, a komplet cylinderków do żuka to koszt 240zł. Ale mam nadzieje, że w końcu przestanie cieknąć, blokować się i w końcu uda się to odpowietrzyć.


nieprzestanie cieknac , jak juz raz polecialo to bedzie syfic , sa zestawy naprawcze cylinderków , znaczy uszczelniacze to ci taniej wyjdzie, tylko uwaga ST = stary typ , NT = nowy typ

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 marca 2012, 02:19 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 września 2011, 11:51
Posty: 37
Lokalizacja: Białystok
Że jak, jak raz poleciało to będzie syfić? Wymieniam kompletne cylinderki, kupiłem już komplet przód/tył, kupiłem tez nową pompę hamulcową (dwuobwodową), mam stelaż mocujący tą pompę do ramy i mam serwo. Myślę że w dwa dni to do kupy poskładam (ale to na początku przyszłego miesiąca). Więc jedyne co może "polecieć" to przewody hamulcowe przy odkręcaniu, a po zrobieniu wszystkiego raczej nie widzę szansy by coś jeszcze mogło cieknąć.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 marca 2012, 09:05 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
Vein pisze:
Że jak, jak raz poleciało to będzie syfić? Wymieniam kompletne cylinderki, kupiłem już komplet przód/tył, kupiłem tez nową pompę hamulcową (dwuobwodową), mam stelaż mocujący tą pompę do ramy i mam serwo. Myślę że w dwa dni to do kupy poskładam (ale to na początku przyszłego miesiąca). Więc jedyne co może "polecieć" to przewody hamulcowe przy odkręcaniu, a po zrobieniu wszystkiego raczej nie widzę szansy by coś jeszcze mogło cieknąć.


masz nadzieje ze przestanie cieknac napisales , jak przecieka to sie samo niezatamuje bedzie syfic.

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net